Головна / Новини / Страхування від Covid-19 у вартості туру!

Страхування від Covid-19 у вартості туру!

Страхування від Covid-19 у вартості туру!

Страхування від Covid-19 у вартості туру!

Вже стартувала польотна програма до Туреччини з Києва, Дніпра, Львова, Харкова та Одеси! Час обирати безпечно, тож наші поради ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ про подорожі до ТУРЕЧЧИНИ:

  1. Перш за все поцікавтеся чи має ваш обраний готель «сертифікат здоров’я». На даний час сертифікація не є обов’язковою, але наявність цього документу буде гарантувати вам дотримання готелем умов для безпечного відпочинку.
  2. Важливо, щоби ваш тур включав в себе медичний поліс страхування, який покриває ризики, пов’язані з захворюванням на Covid-19. Тури в Туреччину від туристичної агенції «Дарія», які заброньовані з 01.06.2020 вже включають медичний поліс, який покриває основні витрати від нового вірусу (невідкладна медична допомога та лікування в стаціонарі, діагностика та тестування, трансфер до місця проходження лікування, компенсація витрат на медикаменти у разі самостійного придбання ліків туристом за призначенням лікаря, компенсація послуг телефонного зв’язку).
  3. В’їзд до Туреччини буде здійснюватись без надання довідок і тестування на СOVID-19. Пасажири будуть проходити лише температурний скринінг, а тести можуть змусити пройти лише тих, у кого будуть явні ознаки хвороби (висока температура або інше). Кожен пасажир, який прибуває в аеропорт Туреччини має пред’явити заповнену анкету, яку наша агенція надасть своїм туристам разом з документами і допоможе заповнити.
  4. Також поцікавтеся як будуть здійснюватися групові трансфери. Радимо обирати сертифіковані компанії, які організують рекомендовані дистанції між пасажирами.Не знаєте як обрати готель і надійного приймаючого оператора? Звертайтесь до туристичної агенції «Дарія»! Ми знаємо який готель вже отримав «сертифікат здоров’я» і де вам буде відпочивати безпечно! Вже отримали сертифікати і готові приймати туристів- наші рекомендації:

🌺LONG BEACH RESORT & SPA DELUXE 5* – Аланья

🌺ADALYA RESORT & SPA 5* – Сіде

🌺KIMEROS PARK HV-1 – Кемер

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: