Головна / Країни / Шрі-Ланка

Шрі-Ланка

Що треба знати перш ніж купити тур до екзотичної Шрі Ланки.

  1. Переліт із Києва складає 10-12 годин в залежності від авіакомпанії та стиковки рейсів.
  2. Найекономнішими варіантами є переліт а/к Fly Dubai (Київ-Дубаї-Коломбо) або а/к Qatar Air (Київ-Доха-Київ).
  3. Є прямий переліт а/к Sky Up, але він здійснюється з посадкою на дозаправку у Шарзі (ОАЕ). Пасажири не виходять 1,5 години з літака.
  4. На рейсах а/к Qatar Air годують та розливають, у Sky Up 1 гамбурге +soft напої на рейсах до Коломбо, на зворотньому напрямку іжа не передбачена. На всіх рейсах а/к Fly Dubai іжа та напої за додаткову плату та за попереднім замовленням.
  5. Перед покупкою туру завжди з’ясуйте в агентстві скільки ночей в готелі ви будете перебувати. Часто буває, що тривалість туру 10 днів з перельотом, а фактично в готелі ви знаходитесь 7 ночей. Це відбувається із-за часу прибуття вашого рейсу. Наприклад, приліт в Коломбо о 3 ночі (поселення в готель з 14:00), та зворотній виліт в 01:30 ночі (виселення з готелю до 12:00 дня, який вже минув). Тому для комфортного відпочинку не шкодуйте замовити пізнє виселення з номеру готелю.
  6. Важливо знати, що груповий трансфер з аеропорта Коломбо до більшості курорті на узбережжі становить 4-5 годин в один бік. Індивідуальний трансфер відбувається значно менше приблизно до 2-х годин, у зв’язку з тим, що їде іншою дорогою, по якій великі автобуси проїхать не можуть.
  7. Сезон на острові, якщо розглядати масовий туризм на західному узбережжі, починається з листопада і по кінець лютого. В цей час океан стає спокійніший, а кількість сонячних днів без опадів стає максимальною.
  8. Віза для громадян України з туристичною метою та терміном перебування в країні до 30-ти днів оформлюється в аеропорту по прильоту безкоштовно до 02.2020. Раніше її вартість становила 40USD
  9. Якщо ви плануєте відвідувати екскурсійну програму, радимо купувати тури одразу з включеними екскурсійними маршрутами. Так ви уникнете довготривалих трансферів по 4-6 годин з готелю до основних природних пам’яток. Такий ваш тур буде виглядати як 2-3 дні в екскурсійних мандрівках та ночівель в транзитних готелях, а далі вас відвезуть на океан.
  10. Ну і на останок, пакуючи валізи, не забувайте, що Шрі Ланка – тропічна країна з вологим кліматом де все росте, дозріває на сонці і смак неймовірних фруктів там неперевершений. Купуючи додому фруктові подарунки, не беріть зелені манго та авокадо. Вони у вас дома не дозріють, а почорніють твердими. Вибирайте середньої спілості, які не зіпсуються за пів доби перельоту. До речі перевозити фрукти у ручній поклажі можливо!

 

Гарної Вам мандрівки!

Відвідайте також

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: