Головна / Послуги / Страхування

Страхування

Як вибрати поліс при виїзді за кордон

Страхуйтеся в надійних компаніях, це позбавить Вас від зайвих проблем при страховому випадку. Вибираючи страховика, подивіться на його місце в проекті Народний top. Рейтинг страхових компаній і ознайомтесь з думкою клієнтів про нього. Оцініть розмір необхідної Вам страхової суми в залежності від країни, куди збираєтеся, і виду відпочинку. У будь-якому випадку віддавайте перевагу полісам зі страховою сумою від 30 тисяч доларів.

Якщо за кордоном Ви маєте намір займатися екстремальними видами спорту, купуйте страхування саме для цього (воно коштує в 1,5-3 рази дорожче). Не намагайтеся використовувати для такого відпочинку звичайне страхування – воно все одно не буде працювати, і Ви даремно витратите гроші.

Перш ніж купувати поліс, ретельно вивчіть весь перелік ризиків, що покриваються, а також виключення зі страхового покриття. Особливу увагу зверніть на питання, пов’язані з вагітністю та стоматологічними послугами.

Як діяти при страховому випадку

  1. Зателефонуйте в сервісний центр за номером, вказаним на полісі. Проінформуйте про те, що трапилося і повідомте Ваше прізвище, ім’я, по-батькові, номер контактного телефону, місце виїзду. Дайте відповідь на інші питання диспетчера.
  2. Після Вашого дзвінка сервісний центр сам організовує надання необхідних медичних, медико-транспортних та інших послуг, передбачених полісом, а також забезпечить їх оплату.
  3. Ретельно збирайте і перевіряйте документи, що підтверджують Ваші звернення до лікаря і лікування. До таких документів належать:

– оригінал довідки-рахунки з медустанови;

– оригінали виписаних лікарем у зв’язку з даним захворюванням рецептів;

– оригінал виданого лікарем направлення на лабораторні дослідження і рахунки лабораторії з датами, найменуванням і вартістю наданих послуг;

– підтвердження оплати лікування, медикаментів та інших послуг;

– штамп про оплату.

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: