Головна / Наша історія

Наша історія

Ми зробимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок

Стабільність, надійність і досвід – ось наші складові!

Наша фірма не є новачком на туристичному ринку. Ми працюємо для вас з 2000 року і безсумнівно маємо великий багаж знань за плечима. Вам не доведеться використовувати свій GPS-навігатор і Google Maps, адже наш офіс знаходиться в самому серці Києва.

І віднайти його не складе труднощів! Тільки ми володіємо інформацією про те, коли саме і в якій країні світу ваша відпустка стане по-справжньому незабутньою, тому що більшість курортів і готелів наші співробітники бачили своїми очима. З огляду на це, наші менеджери завжди люб’язно підкажуть усі особливості обраного вами куточка світу.

Часто ставите питання про те, як підготувати документи для поїздки?

Відтепер це більше не буде турбувати вас! Наші фахівці охоче нададуть допомогу в оформленні закордонного паспорта, проїзного документа для дитини, відкриття візи, страхування, грін карти, а також виберуть найбільш оптимальні тарифи мобільного оператора для відпочинку та багато іншого! Наші клієнти – це наші друзі і так буде завжди! Дозвольте нам зробити ваш відпочинок приємним. Адже це можливо тільки в дружній атмосфері, чи не так?

Переходьте на нашу сторінку Туристична Агенція «Дарія» у Facebook, щоб завжди бути в курсі найсвіжіших новин! Ми також є в Instagram – завітайте на @dariya_travel для щоденної порції натхнення, чудових пейзажів, і незабутніх ідей для відпочинку!

0 кращих напрямків

Виберіть напрямок для незабутнього відпочинку.

Новини

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів у будь-які напрямки світу!

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: