Головна / Новини / 6 цікавих фактів про піцу

6 цікавих фактів про піцу

Цікаві факти про піцу, італійська піца

6 цікавих фактів про піцу

Піца — що це за страва і звідкі походить її назва? Ми вам відкриємо цікаві факти про улюблену страву, які багатьох з вас здивують.

  1. Піца – це їжа бідняків. З італійської перекладається як «тарілка» або «площа». Вже набагато пізніше вона прийшлась до смаку особам королівської знаті.
  2. Ця страва стала відомою завдяки американцям, не дивлячись на те, що перші коржі з сиром почали готувати саме в Неаполі понад 200 років тому.
  3. Вартість найдорожчої піци у світі – понад 12000 євро. Її виготовляють в Салерно, прибережному місті Італії, з органічної арабської муки. Тісто настоюють 72 години, щоб воно довше «відпочило» перед пріготуванням. Піца подається з трьома рідкісними видами ікри, норвезьким омаром та 7 відами сиру! Покупець отримує їжу в урочистій обстановці: на спеціальному посуді в комплекті з пляшкою елітного коньяку та шампанського.
  4. Гурмани можуть купити туалетну воду із запахом піци! Такі оригінальні духи випустив парфумерний бренд Деметер. Придбати їх сьогодні може кожен американець – туалетна вода доступна за ціною всього в 2о доларів і користується високим попитом.
  5. Найбільш популярною у світі піцею є класична з пепероні. Саме вона складає 36% від загального замовлення в різних країнах світу.
  6. Італійська піца корисна для здоров’я. Згідно з останніми дослідженнями, зробленими італійськими лікарями і фармацевтами, помірне вживання піци корисно для здоров’я. Деякі сорти даної страви дозволяють мінімізувати ризик виникнення інфаркту, а також служать профілактикою раку. Це стосується, в першу чергу, вегетаріанської піци і піци з морепродуктами.

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: