Головна / Новини / Поради мандрівникам під час Рамадану

Поради мандрівникам під час Рамадану

Мечеть Абу Дабі Шейха Зайда, відпочиноу в ОАЕ

Поради мандрівникам під час Рамадану

23 квітня з заходом сонця у мусульман починається священний місяць Рамадан. Він є найважливішим в року для послідовників ісламу й одним із 5 стовпів на яких тримається іслам. Закінчується великий пост‪ 23 травня, після чого на наступний день 24 травня наступає свято‬ Ураза-байрам.

У цій статті ми розповімо вам правила і заборони для туристів, які потрапили в мусульманський світ під час Рамадану.

Місяць Рамадан — це час, коли мусульмани зосереджуються на своїй вірі, проводять щоденну п’ятикратну молитву (намаз), роблять пожертвування нужденним. Протягом усього місяця вони дотримуються строгого посту. Мусульманський піст — це відмова від прийому їжі і рідин, куріння, розваг і статевих стосунків у світлий час доби — тобто від початку часу ранкової молитви до заходу сонця. Більш того, гріховними вважаються навіть думки. Тому багато готелів і ресторанів відкриті вночі до сходу сонця, щоб люди могли перебити ранковий голод.

✅ ПРАВИЛО 1: не варто їсти в денний час на очах у мусульман під час Рамадану. Пляшку з водою також не тримайте в руках і тим більше не пийте в присутності місцевих.

✅ ПРАВИЛО 2: детально розплануйте місця відвідування та екскурсії. Як ібудь-яке свято, Рамадан впливає на культурно-розважальну програму країни, тому цей період — не найкращий час, щоб здійснювати екскурсійний марафон. Багато центрів працюють з обмеженими годинами і з мінімальною кількістю обслуговуючого персоналу, тому постарайтеся забронювати проживання, транспорт і екскурсію, перш ніж приїдете. Плануйте денне харчування заздалегідь. Міжнародні готелі надають меню в звичайному режимі, але багато національних ресторани можуть обмежувати кількість столиків.

✅ ПРАВИЛО 3: розважайтеся в нічний час доби. Гуляння під час Рамадану вночі дозволяють вести себе більш розкуто, ніж в денний час в період суворого посту. Традиції залежать від регіону, але з заходом сонця життя знову б’є ключем. У Марокко, вулиці оживають з музикою і солодощами на кожному перехресті. У Туреччині під час Рамадану парки і вулички часто наповнюються дешевим або безкоштовним харчуванням в наметах. У країнах Перської затоки під час Рамадану відкриваються популярні місця, щоб провести ніч за перекусом, курінням кальяну і грою в настільні ігри. Туристи дуже люблять засиджуватися в таких тимчасових закладах до ранку.

✅ ПРАВИЛО 4: ознайомтеся з місцевими законами і звичаями. Дізнайтеся про закони країни або регіону, так як деякі місця набагато суворіше, ніж інші щодо дотримання поста. Від немусульман не вимагають дотримання посту. Виявляється, що, навіть мусульманські мандрівники звільнені від нього. Однак якщо їсти або пити перед людьми, які посту дотримуються, можна отримати ляпаса і штраф. У Рамазан краще одягатися скромніше і бути консервативним, щоб не привертати увагу місцевих жителів. Приймайте щедрості від інших і будьте ласкаві!

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: