Головна / Новини / Сім головних помилок туриста

Сім головних помилок туриста

Грецька мудрість, помилки туристів

Сім головних помилок туриста

Греки, як ніхто розуміються на мистецтві відпочинку. Іх народна мудрість говорить: «Щоби гарно працювати — треба гарно відпочивати!». Але дуже часто туристи роблять помилки і лишають себе задоволення насолодитись відпочинком на повну.

Ось вам 7 порад від мудрих греків:

✅ Для відпочинку ми обираємо в основному столиці країн: Афіни, Париж, Рим… Стоїмо годинами в чергах і штовхаємось, щоб зробити фото без чужих кінцівок в кадрі. В той самий час, маленьке провінціальне місто може подарувати вам набагато більше вражень і автентичності.

✅ Заради гарного фото в Інстаграм дуже часто ми зупиняємось на перекус в таверні або кафе, яке крім гарного вигляду нічого не може нам запропонувати. Не забувайте, що насолода від смачної іжі не менш головний фактор, ніж локація.

✅ Для економії коштів ми часто бронюємо готелі далеко від центру міста, але така економія дуже сумнівна, тому що вам прийдеться витрачати час та гроші на дорогу до основних визначних пам’яток.

✅ Якщо в повсякденному житті ви не відрізняєте «Ренессанс» від «Реверансу», то не обов’язково іти в Лувр або музей, який є в списку ТОП 10 місць. Прогуляйтесь по маленьким вуличкам, випийте неспішно каву — це надасть вам набагато більше емоцій.

✅ Якщо на перед не скласти програму своєї подорожі — ви ризикуєте опинитись перед зачиненими дверима ресторану або музею. Завжди читайте на сайті закладу години роботи та вихідні і святкові дні.

✅ Не відвідуйте заклади харчування навмання. Завжи читайте відгуки або поради тих, хто там був. Так ви наражаєте себе на небезпеку поїсти дорого і несмачно.

✅ Найчастіше через нестачу мовного ресурсу ви відвідуєте кафе та ресторани, в яких можна замовити піццу, пасту або салат з картинки. Таким чином ви позбавляєте себе задоволення відвідати місцеві делікатеси, або страви, які готують та подають тільки в даному регіоні. Не соромтеся запитати у офіціанта про щось особливе та колоритне. При цьому можна користуватись offline перекладачем.

Ось такий грецький рейтинг помилок, в якому 4 із 7 пунктів про їжу — на те він і грецький!

Мрійте, кохайте, подорожуйте! ❤️

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: