Головна / Новини / Убуд – дорога у дзен!

Убуд – дорога у дзен!

Ubud, Bali, Green nature, убуд, Балі, Бали

Убуд – дорога у дзен!

Багато з тих, хто не був на Балі уявляють цей тропічний острів раєм на Землі, і цей образ активно підтримують фото з соцмереж. Але часто трапляється так, що прилетів на Балі, першим ділом ви біжите на пляж і розумієте, що він не такий. І пальми не такі, і пісок не такий… Відповідь проста: ви не там стоїте. Починати мандрівку на острів дуже рекомендуємо з джунглів Убуду. Не даремно місцеві мешканці називають Убуд душею острову.

Відчуття повного релаксу в оточенні мальовничих тропічних садів з першого подиху закохають вас в цю неймовірну країну.

Оглядові майданчики перехоплюють дух, древні храми наповнюють відчуттям свободи, гірськи річки і насичений зелений колір викличуть одне бажання – залишитись тут на завжди.

Готелей та гостьових домів в Убуді досталь на любий гаманець. Наприклад, ви можете зупинитись в найвідомішому, завдяки «Орел и Решка» готелі «Висячі сади Убуда» за 1500$ за добу, а можете винайняти гестхауз від 15$ за ніч, наприклад Lotus Villa Ubud, Bakung Ubud Resort and Villa, чи Rahayu Suites Monkey Forest Ubud.

Убуд – це не тільки споглядання природи. Прогулянка центром міста надихне вас на покупку цікавих місцевих сувенірів у вигляді прикрас та одягу. Обов’язково спробуйте місцеву кухню. Ну, а якщо ви веган, або прихильник здорової іжі – смаковий дзен вам забезпечений!

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: