Головна / Новини / Чому Червоне море називається Червоним?

Чому Червоне море називається Червоним?

Red sea diving, червоне море, дайвінг, єгипет, шарм-ель-шейх, хургада

Чому Червоне море називається Червоним?

Самою популярною гіпотезою про виникнення назви «червоне море» сформували біологи, які вважають, що назва пов’язана із водоростями Trichodesmium erythraeum. Вони містять велику кількість червоного пігменту та при сезонному розмноженні викликають цвітіння води, змішуючи світло-сині води в червоно-коричневий колір.

Але це природне явище зустрічається доволі рідко, тому розглядається інша гіпотеза. Деякі вчені припускають, що Червоне море названо на честь імені племені, яке населяло узбережжя Південної Аравії до нашої ери, ahmar – з арабського «червоний».

Особисто нас тішить яскрава легенда – класика жанру. Жив у давнину бідняк-юнак, закоханий в красуню дочку знатного еміра. Дізнавшись, що незабаром вона збирається вийти заміж, молодий чоловік розробив план, який допоміг йому звернути на себе увагу красуні.

І ось сонячним ранком дівчина вийшла на балкон і була приголомшена: море, яке розтелилося перед її поглядом, було червоного кольору до самого горизонту. Від цікавості красуня спустилася до берега і побачила поверхню моря, укриту пелюстками червоних троянд. Юнак, створивший це диво, запросив її поплисти з ним. Дівчина відразу зрозуміла, що це її доля, і, не роздумуючи, погодилася. Більше їх ніхто не бачив, а люди ще довго милувалися морем червоного кольору в пелюстках троянд.

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: