Головна / Про нас

Про нас

Ми зробимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок

  1. І це не порожні слова, ми дійсно його гарантуємо. Наша фірма далеко не новачок на туристичному ринку. Ми працюємо для вас з 2000 року і безсумнівно маємо великий багаж знань за плечима.
  2.  Вам не доведеться використовувати свій gps-навігатор і google maps, адже наш офіс знаходиться в самому серці Києва і знайти його не складе труднощів.
  3. Тільки ми володіємо інформацією про те, коли саме і в якій країні світу відпустка стане по-справжньому незабутньою, тому що більшість курортів і готелів наші співробітники бачили своїми очима.
  4. Менеджери завжди люб’язно підкажуть всі особливості обраного вами куточка світу.
  5. Часто ставите питаннями про те, як же підготувати документи для поїздки? Відтепер це більше не буде турбувати вас! Наші фахівці охоче нададуть допомогу в оформленні закордонного паспорта, проїзного документа для дитини, відкриття візи, страхування, грін карти, добірку оптимальних тарифів мобільного оператора на відпочинок та багато іншого.
  6. Наші клієнти-це наші друзі і так буде завжди! Дозвольте нам зробити ваш відпочинок приємним. Адже це можливо тільки в дружній атмосфері, чи не так?
0 кращих напрямків

Виберіть напрямок для незабутнього відпочинку.

Новини

Зателефонуйте +38 (093) 228-83-33
Або надішліть запит на підбір туру

Розсилка гарячих турів !

Адреса та e-mail:

На зв’язку

Телефони: